Forțe proaspete în Justiția din Olt: Noi magistrați numiți pe funcție în instanțele din Slatina și Caracal

Președintele Klaus Iohannis a semnat, vineri, decretele de numire în funcţia de judecător sau procuror a candidaților care au promovat examenul de capacitate organizat în perioada 2 noiembrie 2018 – 13 martie 2019, anunță Administrația Prezidențială.

Forțe noi ajung și în două instanțe din Olt. Este vorba de Eliza-Ionica Enache, Carmen Diana Crețu și de Sorina Rodica Curiman, care au fost numite pe post de magistrat la Judecătoria Slatina, și de Ionuţ Alex Dinu, care ajunge a Judecătoria Caracal.

Iată întreaga listă cu magistrați, judecători și procurori, pentru care președintele României a semnat numirile în funcție:

  • Oancea Laura Elisabeta – Judecătoria Sectorului 5 București
  • Casap Iulia Cristina – Judecătoria Timişoara
  • Mihai Ioana Andreea – Judecătoria Sectorului 5 București
  • Căbulea Andrei Vasile – Judecătoria Alba Iulia
  • Zetu Alexandra Iuliana – Judecătoria Iaşi
  • Levai Eduard Gabriel – Judecătoria Sectorului 5 București
  • Vlad Elena Claudia – Judecătoria Târgovişte
  • Giurcă Alexandra Maria – Judecătoria Sectorului 5 București
  • Lăsconi Andra Monica – Judecătoria Sectorului 1 București
  • Căbulea Aniela – Judecătoria Alba Iulia
  • Suba Oana Viorela  – Judecătoria Arad
  • Lupu Elena Laura – Judecătoria Sectorului 4 București
  • Avram Anda Elena – Judecătoria Dej
  • Prunea Alexandra Bianca – Judecătoria Gherla
  • Dulca Adelina Silvia – Judecătoria Oradea
  • Perian Alexandrina Mirela – Judecătoria Timişoara
  • Grosu Ana Maria – Judecătoria Sectorului 3 București
  • Dragoste Ioana Maria – Judecătoria Turda
  • Tişler Viorela Felicia – Judecătoria Sectorului 3 București
  • Băra Bianca-Codruţa – Judecătoria Timişoara
  • Adascălului Dan – Judecătoria Sectorului 3 București
  • Apostol Andreea – Judecătoria Sectorului 3 București
  • Lucaciu Nicoleta – Judecătoria Sectorului 3 București
  • Pripasu Octavia – Judecătoria Sectorului 1 București
  • Antache Ioan Valentin – Judecătoria Sectorului 4 București
  • Buşu Diana – Judecătoria Constanţa
  • Florea Ana Maria – Judecătoria Iaşi
  • Toma Ştefan Alexandru – Judecătoria Constanţa
  • Motea Flavius Cătălin – Judecătoria Oradea
  • Mărculescu Roxana – Judecătoria Sectorului 1 București
  • Hiu Elena Mădălina – Judecătoria Sectorului 2 București
  • Tanasă Alexandra Crina – Judecătoria Braşov
  • Prinose Elena-Georgiana – Judecătoria Sectorului 2 București
  • Ion Mihaela – Judecătoria Buftea
  • Cârlănaru Ana Maria – Judecătoria Oradea
  • Vilău Lucreţia Andreea – Judecătoria Cornetu
  • Negulescu Ioana-Luiza – Judecătoria Buftea
  • Lazăr Florin Traian – Judecătoria Oradea
  • Lup Andreea – Judecătoria Oradea
  • Gherasim Ioana-Alexandra – Judecătoria Cornetu
  • Enache Eliza-Ionica – Judecătoria Slatina
  • Bardaş Gelu Daniel – Judecătoria Galaţi
  • Olteanu Alexandra-Diana – Judecătoria Cornetu
  • Dumitrescu Iuliana-Alina – Judecătoria Agnita
  • Felea Georgiana Cristina – Judecătoria Arad
  • Creţu Carmen Diana – Judecătoria Slatina
  • Alan Alisa – Judecătoria Craiova
  • Munteanu Raluca – Judecătoria Cornetu
  • Pop Laura – Judecătoria Târgu Mureş
  • Macovei Mădălina Maria – Judecătoria Braşov
  • Morar Timotei – Judecătoria Braşov
  • Popa Andreea-Beatrice – Judecătoria Braşov
  • Olariu Diana – Judecătoria Videle
  • Nedelcu Ana-Maria – Judecătoria Iaşi
  • Narlă Liviu-Alexandru – Judecătoria Cornetu
  • Marin Paula-Maria – Judecătoria Bolintin Vale
  • Beleuţă Răzvan – Judecătoria Braşov
  • David Anca-Mădălina – Judecătoria Miercurea Ciuc
  • Stroe Vasile-Marian – Judecătoria Bolintin Vale
  • Golea Lorelei – Judecătoria Braşov
  • Sincu Paula – Judecătoria Bolintin Vale
  • Lateş Maria-Ecaterina – Judecătoria Iaşi
  • Dinu Eugenia-Viviana – Judecătoria Giurgiu
  • Grama Elena-Ecaterina – Judecătoria Sinaia
  • Tankó Emőke – Judecătoria Sibiu
  • Husac Alina Cezara – Judecătoria Botoşani
  • Gavrilaş Raluca-Andreea – Judecătoria Târgu Mureş
  • Soare Andrei – Judecătoria Sibiu
  • Mujdei Larisa – Judecătoria Târgu Mureş
  • Cepoi Ana Ilinca – Judecătoria Târgu Mureş
  • Beşe Alina – Judecătoria Târgu Mureş
  • Tuduce Ioan-Răzvan – Judecătoria Aiud
  • Achiţei Dragoş Bogdan – Judecătoria Câmpina
  • Dinu Ionuţ Alex – Judecătoria Caracal
  • Şerban Oana Maria – Judecătoria Craiova
  • Flucuş Marius-Ioan – Judecătoria Făgăraş
  • Florescu Gabriela – Judecătoria Giurgiu
  • Nicodin Teodor – Judecătoria Giurgiu
  • Anton Andreea Alexandra – Judecătoria Răducăneni
  • Popa Ioana – Judecătoria Târgu Mureş
  • Bogdan George Gabriel – Judecătoria Giurgiu
  • Lăpădat Gina-Mihaela – Judecătoria Ploieşti
  • Curiman Sorina Rodica – Judecătoria Slatina
  • Vasile Daniela – Judecătoria Turnu Măgurele
  • Rebrişoreanu Ilinca – Judecătoria Zalău
  • Cristea Silvia-Denisa – Judecătoria Zărneşti

Numire în funcția de procuror:

  • Băbuţă Amelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  • Bonda Alexandru Vasile – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Zaharia Georgel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  • Ibănescu-Larion Alexandra Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  • Papuc Mădălina Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj
  • Geaburu Daniel Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  • Andreca Mihail – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Filip Radu Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  • Vrăbete Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  • Geantă Ioan Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  • Pasc Daniela Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  • Simion Daniel Ştefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  • Gălăţan Anişoara Voichiţa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Vişovan Cristina Ingrid – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  • Naş Bogdan Emil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  • Statache Claudiu Dorian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  • Nastac Radu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  • Moroşan Andrada Sabina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Albulescu Camelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  • Bratosin Petre Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  • Rădulescu Andrada Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  • Vasiu Tudor Antoniu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureş
  • Cocoveică Ioana Cătălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  • Ilie Irina Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  • Ailioaei Ramona Ionela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  • Moiş Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  • Povăliceanu Claudia Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Fânariu Ştefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Paşcani
  • Marin Alexandru Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Dascălu Andrei Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Uriţescu Valentin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
  • Roşca Sergiu Valer – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
  • Dinu Mihai Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  • Moscu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Paşcani
  • Crăciun Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  • Bidihon Flavius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  • Ghinea Alexandru Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Bene Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  • Costache Bogdan Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  • Brădean Raluca Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  • Mehedin Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  • Cristea Valentin Nicuşor – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa
  • Pop Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  • Andrei Constantin Cristi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Corogeanu Cristian Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Reşetnic Lăcrămioara Anişoara – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  • Giorgian Daniel Robert – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Simion Oana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Anghel Alexandru Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  • Pacuraru Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Vrânceanu Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Pîrlea Alexandru Claudiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  • Fraiu Flaviu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Vasile Tudor Iulian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  • Lohan Iulia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  • Tătar Emanuela Anca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureş
  • Crăciun Achim Ovidiu Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfântu Gheorghe

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here