Persoanele premiate la „Slatina 650” își pot ridica banii/ Programarea plăților, pe zile

Sursa foto: gazetanoua.ro

Primăria municipiului Slatina anunță că persoanele care au fost premiate la cea de-a doua ediție a Galei Laureaților din cadrul manifestării ”Slatina 650” pentru împlinirea a 50 de ani de căsătorie își pot ridica banii reprezentând premiile cu care au fost recompensați. Și elevii, profesorii, sportivii și antrenorii premiați în cadrul aceluiași eveniment își pot încasa premiile.

În acest sens, persoanele anterior menționate sunt rugate să se prezinte la sediul Direcției Economice a Primăriei municipiului Slatina de pe strada Toamnei în zilele de miercuri – 21 martie (orele 13.00-16.45) și joi – 22 martie (între orele 08.00-16.45).

De asemenea, elevii, profesorii, sportivii și antrenorii premiați la ediția a II-a a Galei Laureaților din cadrul manifestării ”Slatina 650” își pot ridica, din același loc mai-sus menționat, banii reprezentând premiile cu care au fost recompensați pentru rezultatele obținute în cursul anului trecut începând de luni – 26 martie, având asupra lor un act de identitate sau certificat de naștere. Plata efectivă se va face corespunzător programării de mai jos, între orele 08.00-16.45:

— luni 26 martie (între orele 13.00-16.30):

Colegiul Național ”Ion Minulescu”
Colegiul Național ”Nicolae Titulescu”
Școala generală ”Eugen Ionescu”

— marți 27 martie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

Școala generală ”George Poboran”
Palatul Copiilor ”Adrian Băran”
Colegiul Național ”Petre S. Aurelian”

— miercuri 28 martie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

Colegiul Național ”Radu Greceanu”
Școala generală nr. 1
Școala generală nr. 3
— joi 29 martie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

Școala generală ”Vlaicu Vodă”
Școala generală ”Constantin Brâncoveanu”
Școala generală ”Ștefan Protopopescu”

— vineri 30 martie (între orele 08.00-11.00):

Școala generală ”Nicolae Iorga”
Colegiul Tehnic ”Alexe Marin”
Liceul cu Program Sportiv

— luni 2 aprilie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

Colegiul Agricol ”Carol I”
Colegiul Tehnic Metalurgic
Clubul Sportiv Municipal

— marți 3 aprilie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

Clubul Școlar Sportiv
ACS Athletic Slatina
ACS Bu-Do Karate

— miercuri 4 aprilie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

CS Aluminiu Alro Slatina
ACS Box Comtech
CS Oltenia Taekwondo

— joi 5 aprilie (între orele 08.00-11.00 , 13.00-16.30):

CS Box Club Artrom
CS Koryo Taekwondo Club
ACS Scorpion Karate Do.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here